Spotkanie z psychologiem
Dziś w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panią Darią Skrobotun-Strączyńską – psychologiem. Podczas spotkania pani psycholog poruszyła tematy związane ze zdrowiem psychicznym oraz przedstawiła sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami, ze szczególnym uwzględnieniem stresu. Była to okazja do zdobycia praktycznych wskazówek, które mogą pomóc uczniom w codziennym funkcjonowaniu, a także w radzeniu sobie z wyzwaniami szkolnymi i osobistymi.
Może być zdjęciem przedstawiającym nauka i tekst „가에 UKLAD OKRESO NYT So 'sr 2 Sr La Hf R Ac Lue มีอ nUb Jbu แนิ Pr Lantanowts Aktynawto P”

Dodaj komentarz

Przejdź do treści

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka prywatnosci

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close