Spotkanie z psychologiem
Dziś w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panią Darią Skrobotun-Strączyńską – psychologiem. Podczas spotkania pani psycholog poruszyła tematy związane ze zdrowiem psychicznym oraz przedstawiła sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami, ze szczególnym uwzględnieniem stresu. Była to okazja do zdobycia praktycznych wskazówek, które mogą pomóc uczniom w codziennym funkcjonowaniu, a także w radzeniu sobie z wyzwaniami szkolnymi i osobistymi.
