Wróćmy wspomnieniami do styczniowej wyprawy- KÓŁKO TURYSTYCZNE NA SZCZYCIE SINIAKA

Wróćmy wspomnieniami do styczniowej wyprawy KÓŁKO TURYSTYCZNE NA SZCZYCIE SINIAKA Ostatni dzień stycznia upłynął członkom licealnego kółka turystycznego pod znakiem aktywnego wypoczynku. 31 stycznia grupa młodych pasjonatów wędrowania odwiedziła Kąty Bystrzyckie, aby zmierzyć się z trasą prowadzącą na górę Siniak. Wyprawa, którą zorganizowała i poprowadziła nauczycielka geografii, p. Agnieszka Korput, rozpoczęła się od zwiedzania samej […]