Wróćmy wspomnieniami do styczniowej wyprawy- KÓŁKO TURYSTYCZNE NA SZCZYCIE SINIAKA

Wróćmy wspomnieniami do styczniowej wyprawy KÓŁKO TURYSTYCZNE NA SZCZYCIE SINIAKA Ostatni dzień stycznia upłynął członkom licealnego kółka turystycznego pod znakiem aktywnego wypoczynku. 31 stycznia grupa młodych pasjonatów wędrowania odwiedziła Kąty Bystrzyckie, aby zmierzyć się z trasą prowadzącą na górę Siniak. Wyprawa, którą zorganizowała i poprowadziła nauczycielka geografii, p. Agnieszka Korput, rozpoczęła się od zwiedzania samej […]

Przejdź do treści

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Polityka prywatnosci

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close